Sandėliavimo stelažų montavimasSandėliavimo stelažų montavimas


Sandėliavimo stelažų montavimas – atsakingas ir kruopštus profesionalų darbas. Montuojame įvairių tipų naujus bei dėvėtus (lengviuosius, paletinius, archyvinius ir kt.) sandėliavimo stelažus ir prekybines lentynas. Pritaikome individualiems poreikiams jau sumontuotus sandėliavimo stelažus ir prekybines lentynas ( lentynų aukščių keitimas, sienelių įrengimas ir kt.). Dirbame greitai ir kokybiškai.

Šiuo metu veikia tūkstančiai įmonių, kurios vykdo prekybinę veiklą. Būtent tokios veiklos vykdymą ypatingai palengvina prekybinės lentynos bei sandėliavimo stelažai. Šie įrenginiai užtikrina ne tik dekoratyvų parduodamos produkcijos eksponavimą, bet ir saugų jų talpinimą, išdėstymą, saugojimą. Taigi, belieka tik pridurti, kad jei jūsų įmonė vykdo prekybinę veiklą, tokiu atveju prekybinės lentynos bei sandėliavimo stelažai yra tiesiog būtini. Kiek ir kokių stelažų verta įsigyti, apie tai galite sužinoti individualios konsultacijos metu.

Tačiau šių gaminių įsigijimas dar ne viskas  – tiek prekybines lentynas, tiek sandėliavimo stelažus yra būtina sumontuoti, tik tokiu atveju jie bus paruošti naudojimui. Belieka tik pridurti, kad prekybinių lentynų bei sandėliavimo stelažų montavimas reikalauja ne tik fizinių jėgų ir laiko, bet ir specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Būtent todėl šį darbą reikėtų atlikti ne patiems, o patikėti jį montavimo profesionalams. Būtent tokiais atvejais idealiai tiks mūsų siūloma paslauga – prekybinių lentynų bei sandėliavimo stelažų paslauga.

Sandėliavimo stelažų montavimo paslauga


Kodėl verta kreiptis į mus?

  • profesionalios žinios bei ilgametė patirtis užtikrina, kad bet kurio tipo prekybinės lentynos bei sandėliavimo stelažai bus sumontuoti precizišku tikslumu ir tinkamai vykdys savo funkciją;
  • turėsite puikią galimybę tausoti fizines jėgas bei taupyti savo brangų laiką;
  • išvengsite darbo kelių metrų aukštyje;
  • neteks pirkti brangių darbo įrankių bei priemonių, kurie yra reikalingi montavimui atlikti.

Tačiau tai dar ne viskas, ką galime pasiūlyti savo klientams. Neretai būna reikalingas ne tik montavimas, bet ir kitų sprendimų įgyvendinimas: iškyla poreikis perreguliuoti ir pakeisti aukščių lentynas, įrengti lentynos sienelę ir pan. Šie darbai taip pat reikalauja ne tik laiko, fizinių jėgų, bet ir profesionalių žinių bei įgūdžių, darbo įrankių.

Kiekvienu atveju paslaugos kaina yra skirtinga – tam įtakos turi montuojamų lentynų bei stelažų tipas ir skaičius. Taigi, tam, kad galėtume įvardinti konkrečią paslaugos kainą, visų pirma turime įvertinti darbų apimtį bei trukmę ir tik tuomet pateikti tikslius skaičius.

Mums svarbūs individualūs kliento poreikiai, todėl visada esame pasiruošę į juos atsižvelgti. Darbą atliekame greitai, todėl jums neteks ilgai laukti, kol galėsite pradėti arba tęsti savo vykdomą veiklą. Visada paliekame tvarkingą darbo vietą, tokiu būdu nesuteikdami jums papildomų rūpesčių.