Sandėliavimo stelažų projektavimasSandėliavimo stelažų projektavimas


Sandėliavimo stelažų projektavimas, sandėliavimo įrangos projektavimas vyksta atvykstant į Jūsų vietą, įvertinanus patalpų būklę, aptariant galimus patalpų apstatymo variantus bei sandėliavimo įrangos tipus. Paruošiame patalpų apstatymo brėžinius, sudarome sandėliavimo įrangos samatas.

Kiekviena nauja arba į kitas patalpas persikelianti gamybos ar prekybos įmonės, susiduria su daugybe iššūkių, o vienas iš jų – tinkamai nuspręsti, kokia sandėliavimo bei prekybos įranga bus pasirinkta. Ne ką mažiau svarbus yra ir jos išdėstymo klausimas. Nuo to, kiek ir kokios sandėliavimo bei prekybinės įrangos bus pasirinkta bei kaip ji bus išdėstyta, nemaža dalimi priklausys jūsų įmonės darbo našumas bei komfortas darbo metu. Savaime suprantama, kiekvieno verslo atstovai siekia užtikrinti kaip įmanoma didesnį darbo našumą bei maksimalų komforto lygį, tačiau tai bus galima užtikrinti tik tuo atveju, jei bus priimti tinkamai sprendimai visose srityse. Labai gaila, tačiau vis dar nemaža dalis šių dienų verslininkų sandėliavimo bei prekybinės įrangos pasirinkimui bei išdėstymui neskiria tiek dėmesio, kiek iš tiesų vertėtų – manoma, kad šis procesas nėra labai svarbus, tad įranga gali būti pasirenkama bei išdėstoma pagal bet kokius kriterijus. Tiesa, egzistuoja ir dar viena priežastis – nemaža dalis verslo atstovų tiesiog neturi reikalingos kompetencijos.

Tinkamiausios sandėliavimo bei prekybinės įrangos pasirinkimas siekiant verslo sėkmės, yra vienas esminių momentų, todėl profesionalų įdirbis – labai reikalingas. Būtent tokiais atvejais pačiu geriausiu sprendimu tampa mūsų siūloma paslauga –  sandėliavimo stelažų projektavimas. Atvykę į jūsų įmonę, apžiūrėsime patalpas, išklausysime poreikius, pasidomėsime gamybos ar prekybos apimtimis, kompetentingai įvertinsime patalpų dydį bei būklę ir pasiūlysime labiausiai tinkančią įrangą, o taip pat ir tinkamiausią jos sustatymo variantą. Šie sprendimai užtikrins, kad darbo procesus galėsite vykdyti greitai bei patogiai, tokiu būdu siekdami geriausių savo veiklos rezultatų. Suprantame, kad kiekviena įmonė yra individualus objektas – tai, kas tinka vienai organizacijai, nebūtinai tiks ir kitai, todėl kiekvieną kartą ieškome unikalių sprendimų.

Stelažų projektavimo paslauga


Kodėl verta kreiptis į mus?

  • garantuojame geriausius sprendimus, kurie leis pasiekti aukščiausią komforto lygį darbo metu;
  • tinkamiausias prekybos įrangos parinkimas bei išdėstymas leis užtikrinti maksimalų darbo našumą;
  • sumanus prekybinės įrangos, stelažų ar lentynų išdėstymas užtikrins, kad vietos liks ir kitiems darbo objektams;
  • pavyks išvengti nereikalingos sandėliavimo įrangos įsigijimo;
  • nurodytu adresu atvyksime bet kuriuo jums patogiu metu.