Stelažų supirkimasStelažų supirkimas


Stelažų supirkimas – viena iš paklausiausių mūsų paslaugų. Superkame įvairią sandėliavimo bei prekybinę įrangą. Atvykstame į vietą, įvertiname įrangos būklę, nusidėvėjimą ir pateikiame pasiūlymą. Išsivežame patys. Tarpininkaujame surandant pirkėjus jūsų turimai sandėliavimo bei prekybinei įrangai. Galime pakeisti jūsų seną įrangą nauja, ją praplečiant ar atnaujinant.

Sandėliavimo bei prekybinė įranga yra vieni būtiniausių elementų, vykdant  gamybinę ar prekybinę veiklą – dėl jų, kasdienius gamybos ar prekybos darbus galima atlikti kur kas greičiau, tiksliau, tvarkingiau bei patogiau. Vis dėlto, dėl daugybės priežasčių (veiklos nutraukimo, noro atnaujinti turimą inventorių ir pan.), neretai nutinka taip, kad turima sandėliavimo bei prekybinė įranga tampa tiesiog nebereikalinga. Tačiau, tai dar ne viskas – nebereikalingi daiktai dažniausiai negali būti paliekami stovėti savo vietose,  kadangi ją turi užpildyti nauja arba kitokio pobūdžio prekybinė įranga. Taigi, lieka vienintelė išeitis – sandėliavimo bei prekybinės įrangos atsikratymas.

Tai galima padaryti keliais būdais – išmesti, kaip nebereikalingus daiktus arba kam nors padovanoti. Tokie sprendimai užtikrintų pagrindinį tikslą – atlaisvintų vietą, tačiau nebūtų naudingi ekonomiškai. Taigi, pats metas pristatyti puikų sprendimą, kuris ne tik garantuos, kad jūsų įmonės patalpose atsiras daugiau laisvos vietos, bet ir gausite tam tikro dydžio pajamų.

Mūsų įmonė superka įvairią sandėliavimo bei prekybinę įrangą, todėl tai yra puikus būdas atsikratyti nepageidaujamais įrenginiais, užsitikrinti laisvą vietą įmonės patalpose bei papildomas pajamas. Beje, jos gali būti skirtingos: mūsų įmonės specialistai, atvykę į vietą, atidžiai įvertins situaciją (įrangos kiekį, pobūdį, būklę,  nusidėvėjimą ir pan.) ir tuomet pateiks geriausią stelažų supirkimo pasiūlymą. Maža to, mes ne tik nupirksime bei išsivešime nebereikalingą įrangą, bet ir poreikiui esant, pasiūlysime įsigytos naujos, dabartinius jūsų lūkesčius atitinkančios įrangos.

Stelažų supirkimo paslauga


Kodėl verta kreiptis į mus?

  • išvengiate galvosūkio,  kur dėti nebereikalingą sandėliavimo bei prekybinę įrangą;
  • nebereikalingi daiktai tampa papildomų pajamų šaltiniu. Gautos stelažų supirkimo pajamos gali virsti naujos prekybinės įrangos įsigijimo įnašu;
  • garantuojame geriausias superkamų daiktų kainas;
  • išvengiate laiko gaišimo bei išlaidų, kurių pareikalautų savarankiškas daiktų išvežimas;
  • esant pageidavimui, pasiūlysime įsigyti naujos sandėliavimo įrangos;
  • atvyksime nurodytu adresu jums patogiu metu;
  • siūlome tarpininkavimo paslaugas surandant pirkėjus.

Norite atnaujinti savo įmonės inventorių? Darykite tai sumaniai ir gaukite didžiausią įmanomą naudą – susisiekite su mumis: tegul jūsų įmonėje atsiranda daugiau laisvos vietos, o jus – džiugina papildomos pajamos.