Konsoliniai stelažai

Konsoliniai sandėliavimo stelažai (Cantiliver)


Konsoliniai stelažai (Cantiliver) skirti ilgų nestandartinių gabaritų produkcijos, kaip vamzdžiai, įvairios plokštės, automobiliai bei kt. laikymui. Šie stelažai pritaikomi kiekvienam klientui individualiai, priklausomai nuo sandėliavimo patalpų bei sandėliuojamos produkcijos. Galimi įvairūs stovų aukščiai, tarpai tarp skersinių, tačiau neribojamas stelažų ilgis. Tai leidžia sandėliuoti net ir ilgiausius, nestandartinių gabaritų gaminius. Dėka apsaugos nuo aplinkos poveikio, stelažų sistemas galima montuoti lauko aikštelėse, bei pasitelkus specialius priedus įrengti stogines.

Lengvojo tipo konsoliniai stelažai


Šio tipo stelažai pritaikyti sandėliuoti lengvuosius gaminius, kaip aliuminio profiliai, įvairūs vamzdžiai, lentos. Lengvojo tipo stelažai yra lengvai surenkami ir saugūs naudoti ilgiems gaminiams, kurių ilgis gali kisti. Šie stelažai sandėliavimui pritaikyti dėti produkciją rankomis.

Pagrindiniai privalumai:

  • Paprasta surinkti ir yra kompaktiškiausias sandėliavimo būdas.
  • Geriausias sprendimas norint sandėliuoti vamzdžius, profilius, sijas ir kitus lengvos apkrovos produkciją.
  • Gali būti vienpusiai, kai konsolės yra tik iš vienos pusės, arba dvipusiai, kuomet kompaktiškai išnaudojamas plotas iš abiejų konsolių pusių.

Sunkiojo tipo konsoliniai stelažai


Sunkiojo tipo konsoliniai stelažai yra skirti sunkiems, ilgų matmenų turintiems gaminiams, kaip metaliniai strypai, medieną, metalo lakštai, įvairūs profiliai. Šio tipo stelažų konsolės pagamintos iš karštai valcuotų profilių, turi tvirtą pagrindą stabilumui užtikrinti.
Sunkiojo tipo konsoliniai stelažai gali būti dvipusiai arba vienpusiai, priklausomai kaip norime sukrauti krovinį ir kiek vietos sandėlyje turime. Palyginus su lengvojo tipo konsoliniais stelažai, produkcija į sunkiojo tipo konsolinius stelažus kraunama su kėlimo bei krovimo įranga: krautuvai, kilnojamieji ar stacionarūs kranai ir pan. Priklausomai nuo to, kiek galimas yra atstumas tarp konsolinių stelažų – galima rinktis dvigubų šakių krautuvus, kurie turi 360° apsisukimo spindulį.

Pagrindiniai privalumai:

  • Ypatingai atspari bei stabili konstrukcija
  • Paprasta įrengti, nes visos konstukcijos dalys lengvai surenkamos
  • Labai saugi sandėliavimo sistema

Vertikalieji stelažai


Taupant vietą sandėlyje, geriausiai tinka vertikaliųjų stelažų sistema, kuri ypač patogi įvairiems gaminiams (profiliams ar vamzdžiams) laikyti vertikalioje pozicijoje, kuomet išlaikoma sandėlio tvarka ir geras matomumas.


Konsolinių sandėliavimo sistemų priedai:

  • Stoginės konstrukcija
  • Papildomi skersiniai
  • Kaiščiai apsaugai nuo produkcijos kritimo

Norint sužinoti, kokio tipo konsolinius stelažus pasirinkti, pasinaudokite mūsų konsultavimo paslauga.

Pagal sandėlio bei sandėliuojamos produkcijos specifikacijas, galime pasiūlyti šias konsolinių


stelažų sistemas:

Aukštis
Aukštis

Iki 8000 mm
Plotis
Plotis

neribojamas
Gylis
Gylis

400-1800 mm
Apkrova
Apkrova

Iki 6000 kg skersiniui
Apsauga nuo rūdijimo
Apsauga nuo rūdijimo

Taip
Surinkimo sistema
Surinkimo sistema

Varžtinė
Kokybės sertifikatai
Kokybės sertifikatai

-
Praplėtimo galimybė
Praplėtimo galimybė

Taip