Kuo skiriasi europietiškos gamybos sandėliavimo įranga nuo kinietiškos?sandeliavimo lentynos Sandėliavimo įranga yra būtina siekiant kokybiškai ir greitai vykdyti sandėliavimo procesus. Šios įrangos gamintojai šiandien gali pasiūlyti labai platų pasirinkimą. Esamą asortimentą galime skirstyti pagal įvairius kriterijus, pavyzdžiui, pagal  įrangos pobūdį (stelažai ar lentynos). Tačiau tai dar ne viskas – kiekvienas iš šių pasirinkimų, gali būti skirstomi į tam tikras rūšis: pavyzdžiui, stelažai gali būti konsoliniai stelažai, daugiaaukščiai stelažai, lengvieji stelažai, metaliniai stelažai ir pan., tuo tarpu lentynos – garažo lentynos, prekybinės lentynos, metalinės lentynos. Išvardinti gaminiai gali būti skirstomi  ir pagal gamybos pobūdį – gaminami pagal standartą arba pagal individualius nurodymus. Dar vienas, ne ką mažiau reikšmingas kriterijus, pagal kurį taip pat yra skirstoma sandėliavimo įranga, tai – gamintojas. Pasirodo, labiausiai dėmesio sulaukia europietiška ir kinietiška sandėliavimo įranga, tačiau būtina paminėti, kad tarp jų netrūksta skirtumų. Kiekvienas prekybos ir gamybos verslo atstovas turi suprasti, kuo skiriasi europietiška ir kinietiška sandėliavimo įranga. Apie esminius skirtumus – jau netrukus.

Aukštesnė kokybė

Vienas pagrindinių skirtumų, kurį galima įžvelgti lyginant europietiškos ir kinietiškos gamybos sandėliavimo įrangą, yra tas, kad pirmoji pasižymi kur kas aukštesne kokybe. Belieka tik pridurti, kad kiekvienas verslo atstovas, įsigydamas verslui vykdyti bei plėtoti  reikalingus įrengimus tikisi kokybiško gaminio. Gailėtis tikrai neteks įsigijus europietiškus sandėliavimo produktus.

Ilgesnis tarnavimo laikas

Kiekvienas, perkantis sandėliavimo įrangą supranta, jog tai yra ilgalaikė investicija, todėl tikisi ilgo tarnavimo. Vis dėlto,  ar taip ir bus priklausys, nuo to, kokia produkcija bus pasirinkta. Pasirodo, europiečių gaminama sandėliavimo įranga pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku. Įprastai, kokybiški sandėliavimo stelažai bei įvairios lentynos tarnauja 20 ir daugiau metų ekplotuojant tinkamai.

Sertifikatai

Sertifikatai yra vienas žymenų, rodančių, kad produktas – aukštos kokybės ir atitinka keliamus reikalavimus. Pageidaujantys sertifikuotos sandėliavimo įrangos, turėti rinktis europietišką variantą. Mūsų siūlomi sandėliavimo stelažai gaminami laikantis ISO 9001 kokybės užtikrinimo standarto. Stelažų gamybos medžiagoms taikomi šie standartai: UNI EN 10346:2009, UNI EN 10149-1:1997, UNI EN 10149-2:1997, UNI EN 10204:2005. Apkrovos atelažams apskaičiuotos laikantis UNI EN 15512 standarto.

Garantija

Sumanūs žmonės žino, kad gaminys, kuriam suteikiama garantija, visada yra vertesnis pasirinkimas nei tas produktas, kuriam garantija nesuteikiama. Taigi, jei norite garantijų, rinkitės europiečių pagamintą sandėliavimo įrangą. Jei dėl savo pasirinkimo, pasikonsultuosite su profesionalais, jie Jums ne tik suteiktų visą komplektą paslaugų nuo sandėlio planavimo iki sandėliavimo stelažų montavimo, bet užtikrintų garantijas dėl kokybės. Mūsų naudojamiems stelažams taikome 1 metų garantiją, taip pat teikiame pogarantinį aptarnavimą ir superkame Jūsų nenaudojamus stelažus.

 

Apibendrinant belieka tik pridurti, kad skirtumų tarp europietiškos ir kinietiškos gamybos sandėliavimo įrangos tikrai netrūksta, o svarbiausi šie: skirtingi kokybės lygiai, tarnavimo laiko terminas, sertifikatai bei garantijos.