Archyviniai stelažai

Archyviniai sandėliavimo stelažai


Archyviniai stelažai skirti dokumentacijos ar kitos spaudos archyvavimui, tačiau gali būti pritaikyti ir kitos produkcijos laikymui. Archyviniai stelažai leidžia sutaupyti net iki 50-70% sandėlio patalpų ir užtikrina patogų priėjimą prie bet kurios stelažo vietos lentynoje.

Visur, kur yra didelis kiekis saugotinų dokumentų, kaip pvz. buhalterijos skyriai, bankai, ligoninės, bibliotekos, naudojami archyviniai stelažai. Dėl unikalios konstrukcijos šie stelažai gali būti lengvai perstūminėti.

Archyviniai stelažai – jų matmenys ir tipai


Šie stelažai gali būti stocionarūs, sumontuojant lengvųjų universaliųjų stelažų sistemas, bei mobilūs, įrengiant specialius vežimėlius, ant kurių montuojami stelažai, taip eliminuojami praėjimai tarp stelažų bei maksimaliai išnaudojamas patalpų plotas.

Stelažai archyvams paprastai naudojami 320 mm gylio (vienpusiai) ir 600 mm gylio (dvipusiai), o populiariausi 200025003000 mm aukščio stelažų moduliai pritaikyti standartinio aukščio segtuvams. Lentynos aukščio keitimo žingsnis – tik 25 mm. Lentynos kabinamos iš abiejų stovo pusių, todėl antrasis ir tolimesni stelažų moduliai komplektuojami tik su vienu stovu.

Stelažai dokumentams pagaminti iš cinkuoto plieno, kuris papildomai padengtas skaidriu organiniu gruntu, todėl stelažai netepa dokumentų, yra ypatingai atsparūs mechaniniams pažeidimams ir kenksmingiems aplinkos veiksniams. Šio tipo stelažai išlaiko net apie 500 kg apkrovos, todėl yra labai patvarūs ir stabilūs.

Jokie kiti archyvo baldai neužtikrins tokio dokumentų saugumo, sandėlio tvarkos ir lengvai randamos medžiagos. Mobilūs archyviniai stelažai gali būti rakinami, taip apsaugant dokumentus nuo aplinkos poveikio.

Archyviniai stelažai


Pagrindiniai privalumai:

  • taupo nuo 50 iki 70% patalpų pločio;
  • yra ypač patvarūs, stabilūs ir saugūs;
  • atsparūs mechaniniams pažeidimams ir kenksmingiems aplinkos veiksniams;
  • nekeičia dokumento stovio, netepa dokumentų.

Neabejotinai, metaliniai archyviniai stelažai – puikus pasirinkimas, norint pasiekti idealiausią tvarką dokumentacijoje bei išsaugoti dokumentus nepažeistus. Todėl prieš renkantis, pasikonsultuokite su mumis, o mes įvertinę Jūsų patalpas, pagrindinę dokumentacijos veiklą, suprojektuosime Jūsų lūkesčius atitinkančią sandėliavimo sistemą.


Pagal sandėlio bei sandėliuojamos produkcijos specifikacijas, galime pasiūlyti šias archyvinių stelažų sistemas:


archyvinių stelažų sistemas:

Aukštis
Aukštis

Iki 7000 mm
Plotis
Plotis

600-1800 mm
Gylis
Gylis

300-700 mm
Apkrova
Apkrova

Iki 500 kg lentynai
Apsauga nuo rūdijimo
Apsauga nuo rūdijimo

Taip
Surinkimo sistema
Surinkimo sistema

Bevaržtė
Kokybės sertifikatai
Kokybės sertifikatai

-
Praplėtimo galimybė
Praplėtimo galimybė

Taip