Prekybinės lentynos

Prekybinės lentynos


Prekybinės lentynos skirtos mažoms ir didelėms įmonėms, maisto ir pramoninių prekių parduotuvėms, parduotuvės ekspozicinės salės apstatymui. Mūsų siūloma prekybinių lentynų sistema pasižymi patraukliu dizainu, yra praktiška ir lengvai pritaikoma kiekvieno poreikiams.

Plačiausiai naudojamos metalinės lentynos gali būti skirtingų aukščių, ilgių ir pločių. Visos lentynos bei jų priedai yra dažyti milteliniu būdu, atsparios aplinkos poveikiui, galima rinktis iš plataus spektro spalvų. Dėl priedų gausos, kaip prekių skirtukai, lentynų borteliai, sienelių pakabinamai produkcijai, bei įvairaus pločių reguliuojamo pasvirimo kampo lentynų, kiekviena prekė ras savo vietą šiose lentynose.


Prekybinių lentynų priedai:

  • Prekių skirtukai
  • Borteliai lentynos priekiui
  • Sienelės pakabinamoms prekėms
  • Pakabinamų prekių laikikliai
  • Kainų juostos/laikikliai
  • Kita

Kiekvienam, prekyba užsiimančiam verslui, reikalinga prekybinė įranga, kuri turi būti tinkamai parinkta pagal jo produkciją. Sėkmingai prekybai labai svarbu teisingai pateikti prekę vartotojui, kad ji būtų gerai matoma ir minimaliai užimtų prekybinio ploto. Mūsų siūlomos prekybinės lentynos yra lengvai montuojamos bei permontuojamos ir sukuria erdvei estetiškai gražų vaizdą.

Gausiame mūsų siūlomos prekybinės įrangos asortimente, rasti sau tinkamą prekybinę įrangą galėsite pasikonsultavę su mumis.

Siūlome įvairias lengvai transformuojamas metalines lentynas, prekybinius stelažus, kurie lengvai komplektuojami pagal kliento poreikius bei pritaikomos pagal turimą prekybos plotą. Stelažai-lentynos gali būti atskirai stovinčios arba tvirtinamos prie sienų. Išskiriamos vienpusės prekybinės lentynos ir dvipusės. Norint sutaupyti vietos, norint išskirti vienos rūšies ar specialių pasiūlymų lentyną – geriausiai tinkamos būtų dvipusės lentynos.

Prekybinės lentynos:


Pagrindiniai privalumai:

  • padeda tinkamai prezentuoti produkciją, užtikrinti gerą jos matomumą;
  • turi didelį įvairių priedų asortimentą, kuris leidžia sudėlioti išskirtinio dizaino lentynas;
  • lengvai montuojamos, komplektuojamos ir transformuojamos;
  • patvarios apkrovai ir atsparios aplinkos poveikiui.

Mūsų klientams padedame ne tik parinkti naują prekybinės įrangos sistemą, kuri būtų tinkama pagal parduodamą produkciją, patalpą, įvertiname, kokia prekybinė lentyna optimaliausiai užims ploto, bet ir superkame prekybinę įrangą arba ją keičiame nauja. Tai ypač patogus variantas prekybininkams, kurie keliasi į kitą prekybos vietą ar nori atnaujinti savo parduotuvės erdvę ir dizainą.

Pagal parduotuvės bei eksponuojamos produkcijos specifikacijas galime pasiūlyti šio gamintojo prekybines lentynas:


prekybines lentynas:

Aukštis
Aukštis

Iki 3000 mm
Plotis
Plotis

neribojamas
Gylis
Gylis

Iki 700 mm
Apkrova
Apkrova

Iki 300 kg lentynai
Apsauga nuo rūdijimo
Apsauga nuo rūdijimo

Taip
Surinkimo sistema
Surinkimo sistema

Bevaržtė
Kokybės sertifikatai
Kokybės sertifikatai

-
Praplėtimo galimybė
Praplėtimo galimybė

Taip