Sandėlis, kuris taupo laikąLaikas yra vienas svarbiausių išteklių, kurį siekia taupyti visi. Prekybos ir gamybos atstovai – taip pat ne išimtis. Tačiau, ar pavyks tai padaryti, priklausys tik nuo jūsų priimamų sprendimų. Gera žinia ta, jog tokių sprendimų, kurie leistų taupyti laiką yra tikrai daug, todėl telieka tik tinkamai pasirinkti. Vienas iš jų – sandėlis, taupantis laiką.

Pasirodo, tinkamai išplanuotas ir apstatytas sandėlis gali padėti sutaupyti labai daug šio brangaus ištekliaus. Tačiau, kaip tai padaryti? Netrukus aptarsime svarbiausius momentus.


Turi būti parinkti tinkami stelažai

Vienas pagrindinių sumanymų, kurį yra būtina įgyvendinti siekiant, kad sandėlis taupytų jūsų brangų laiką, yra tinkamai parinkti stelažai. Kad tai galėtumėte užtikrinti, turite suprasti, kada ir kokie stelažai tampa geriausiu pasirinkimu. Štai, pavyzdžiui, konsoliniai stelažai idealiai tinka tuo atveju, kai reikia išlaikyti didelius svorius, lentynos stelažai yra universalus pasirinkimas ir tinka bet kokiu atveju, o archyvavimo stelažai pasitarnaus stambiose įmonėse, bibliotekose, gydymo įstaigose, archyvuose, sandėliuose ar parduotuvėse.


Sumanus prekybinių lentynų ir stelažų išdėstymas


sandėliavimo stelažų projektavimasSiekiant taupyti laiką, reikėtų pagalvoti ir apie tai, kaip sandėlyje turėtų būti išdėstyti stelažai bei sandėliavimo lentynos. Vienas svarbiausių dalykų – užtikrinti patogų priėjimą prie bet kurios prekybinės lentynos bei stelažo. Todėl teikiame sandėlio projektavimo paslaugas, kuomet suprojektuojame patogiausią sandėlio variantą, paskaičiuojame kaštus, o Jums patvirtinus užsakymą, viską sumontuojame taip, kad prekybinė įranga ar stelažai tarnautų ilgai.

Sumanus saugomų gaminių išdėstymas

Tačiau užtikrinti patogų priėjimą prie bet kurios prekybinės lentynos, sandėliavimo lentynos ar stelažo, yra tik dalis darbo, kurį turite atlikti: sumanus turi būti ir saugomų gaminių išdėstymas. Pavyzdžiui, rečiau reikalingus daiktus ar gaminius patariama laikyti viršutinėse lentynose, tuo tarpu tuos gaminius, kurių reikia kasdien, laikykite tokiame aukštyje, kad galėtumėte pasiekti nenaudodami jokių pagalbinių priemonių. Tai gerokai supaprastins reikiamos produkcijos pasiekimą, užtikrins patogesnį bei greitesnį darbo procesą. Įvertinus Jūsų produkciją, sandėlio plotą, pasiūlysime optimaliausią variantą.sandeliavimo lentynos metaliniai stelazai

Logistikos specialistai tvirtina, kad sandėlis, kaip objektas, garantuoja verslui puikius privalumus: suteikia galimybę saugoti kapitalą, sumažina investicijų riziką, leidžia prisitaikyti prie rinkos sąlygų. Na, o sumaniai apstatytas sandėlis suteiks ir dar vieną puikią galimybę – taupyti laiką. Tai galima užtikrinti trimis būdais: parenkant tinkamus stelažus, sumaniai išdėsčius sandėliavimo lentynas bei stelažus ir juose saugomus produktus.