Stelažai. Kaip teisingai pateikti užklausą?Lengvieji stelažai


Ross lengvieji stelažai
Vilprom lengvieji stelažai

Jei norite užsisakyti vieną ar kelis lengvuosius stelažus, būtina pateikti šiuos duomenis: stelažo aukštį, gylį, ilgį bei lentynų skaičių. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas lentynos apkrovai, tad būtina nurodyti numanomą joje išdėstytos produkcijos svorį bei gaminių pobūdį. Ši informacija palengvins darbą projektą vykdančiam asmeniui ir greičiau vyks stelažų projektavimas.

Negalima pamiršti ir ištisinio lentynos ilgio: atsižvelgiant į tai, jog lengvųjų stelažų montavimas susideda iš atskirų modulių, jungiant vieną prie kito, tad dažniausiai ištisinės lentynos ilgis svyruoja nuo 0,9 iki 1,5 metro. Jei jums reikalingas stelažas, turintis nestandartinio dydžio ištisinę liniją, praneškite apie tai užklausoje. Taip pat būtina informuoti ir apie patalpos matmenis, prioritetus, judėjimo galimybes. Visi sandėliavimo stelažai bus Jums parinkti individualiai pagal turimą sandėlio plotą.Paletiniai stelažai


paletiniai stelazai
Paletiniai stelažai

Iš stelažo pavadinimo nesunku pastebėti, kad didžiausias dėmesys pateikiant užklausą, turėtų būti skiriamas paletei, todėl svarbiausią informaciją, kurią būtina įvardinti, yra jos plotis, ilgis, aukštis arba pageidaujamų palečių standartas. Svarbu nurodyti ir paletės svorį – pagal šiuos duomenis parinksime gaminio komponentus.

Kad galėtume tinkamai pagaminti idealiai jūsų poreikius atitinkančius stelažus, taip pat būtina  informacija ir apie sandėliavimo patalpą: jos aukštį, plotį, judėjimo galimybes. Nepamirškite įvardinti ir dar vieno fakto – kokio pobūdžio produkcija bus sandėliuojama. Kiekvienu atveju galite pasinaudoti mūsų paslauga – stelažų konsultavimas.


Prekybinės lentynos


prekybines lentynos prekybine iranga
Prekybinės lentynos

Prekybinės lentynos – dar vienas gaminys, kurį galime pasiūlyti jūsų verslo vykdymui. Norint sėkmingai pateikti užklausą šio gaminio gamybai, svarbu nurodyti tokio pobūdžio informaciją: stovo aukštį, lentynos stovėjimo vietą (prie sienos ar gamybinių patalpų viduryje), jos tipą (vienpusių ar dvipusių lentynų pageidaujate). Svarbu paminėti dar ir tai, kokių lentynų pageidaujate: (komplektuojamų su lentynomis), arba perforuotų (skirtų kabinamoms prekėms).

Dar keletas informacinių elementų, kuriuos taip pat būtina nurodyti, tai – lentynų gylis ir skaičius. Pirmiausia nurodykite apatinės lentynos gylį, vėliau – visų likusių. Prekybinė įranga privalo būti patvari ir ilgalaikė, iš kokybiškų medžiagų pagaminta lentyna, nes nuo to priklauso prekių išvaizda.


Daugiaaukščiai stelažai/platformos


daugiaauksciai stelazai
Daugiaaukščiai stelažai

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina atsakingai apgalvoti, norint pateikti daugiaaukščių stelažų/platformų užklausą, yra jūsų noras – ką pageidaujate turėti?

Platformą ir du ar daugiau vieną nuo kito nepriklausomų aukštų, o galbūt įsirengti daugiaaukštį stelažą, naudojant jų rėmus? Pasikonsultuokite su mumis ir mes Jums padėsime. Koks bus galutinis apsisprendimas lieka spręsti jums, o kol kas būtina pažymėti, jog antrasis atvejis garantuoja vienodą lentynų išdėstymą. Taip pat būtina nurodyti ir šiuos duomenis: patalpos aukštį bei plotį, pageidaujamą laiptų vietą.

Jei pageidaujate daugiaaukščio stelažo, kurio perdangos sudarytų laikančiųjų lentynų rėmai, nurodykite šiuos duomenis: stelažo aukštį (iki perdangos),  gylį, lentynų skaičių stelaže bei apkrovą, kuri teks lentynai. Na, o tuo atveju, jei nuspręsite pasirinkti platformą, nurodykite apkrovą vienam kvadratiniam metrui.

Atsižvelgdami į šią informaciją parinksime labiausiai tinkančius komponentus ir taip stelažų užsakymas bus greičiau įgyvendintas. Jei turėjote įprastus lengvuosius stelažus, o dabar atsirado poreikis dviaukščių stelažų montavimui, Jus galite sutaupyti pasirinkdami mūsų paslaugą – stelažų supirkimas.Konsoliniai stelažai


konsoliniai stelazai
Konsoliniai stelažai

Didžiausias dėmesys pateikiant užklausą, turėtų būti skiriamas konsolinio stelažo rankai, kadangi nuo jos ilgio, apkrovos bei kiekio viename stove, priklausys visos šios rūšies stelažų sistemos parinkimas. Siekiant pagaminti idealiai jūsų poreikius atitinkant konsolinį stelažą, svarbus yra ir laikomos produkcijos apibūdinimas.

Na, o pateikę duomenis apie patalpą, kartu su atsakymu gausite patalpų apstatymo brėžinį. Konsoliniai stelažai skirstomi į lengvojo tipo arba sunkiojo tipo stelažus. Todėl atsižvelgdami į Jūsų užklausos duomenis, pasiūlysime geriausią variantą.


Archyviniai stelažai


archyviniai stelazai
Archyviniai stelažai

Svarbiausias dalykas, kurį yra būtina įvardinti, tai – archyvinių stelažų tipas: galite rinktis mobilius ar stacionarius. Verta pabrėžti, kad ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi tam tikrų privalumų: štai, pavyzdžiui, stacionarūs archyviniai stelažai išsiskiria pigesniu įrengimu įrengimas, tačiau mobilieji stelažai leidžia ypač efektyviai išnaudoti esamą plotą.

Įvardinę pageidaujamo stelažo tipą, nepamirškite nurodyti ir patalpos matmenų – juos įvertinę, galėsime parinkti geriausių gaminių ilgį bei aukštį. Stelaže planuojate laikyti nestandartinių matmenų dokumentus? Praneškite apie tai pateikdami užklausą. Nepamirškite tinkamai įvertinti ir patalpoje esančius inžinerijos tinklus (vamzdynus, elektros instaliaciją ir pan.).

Stelažų užsakymas reikalauja nemažai duomenų. Pildydami užklausos formą, visada nurodykite savo kontaktus, kad iškilus klausimams, galėtume su jumis susiekti.

Ši informacija bei pateikti patarimai garantuos, jog pateksite tikslią bei kokybišką užklausą greitai ir nesugaišite daug laiko. Įvertinsime jūsų lūkesčius bei pateiksime optimaliausią sprendimą.